ציפויי חרסינה למינייטס

ציפויי חרסינה שיניים למינייטס – Porcelain Laminate Veneers

מבין האפשרויות הקיימות לשיפור מראה החיוך, ציפויי חרסינה ( חזיתיות חרסינה או למינייטס – Porcelain Laminate Veneers), הם הדרך האיכותית, היפה והאסתטית ביותר.

חזיתיות או למינייטס חרסינה עשויות מעלי חרסינה דקים וחזקים המיוצרים במעבדה. הם מודבקים על השיניים הקיימות, משפרים את צבע השן וצורתה, מיישרים שינים, מסובבות קלות ומסדרים את קשת השיניים בצורה סימטרית ואסתטית. למי שמבקש חיוך של מיליון דולר , זו הדרך הטובה והמהירה ביותר.

ציפוי שיניים עם למינייטס חרסינה הוא חלק ממשפחה גדולה, מתפתחת ומתקדמת של כלים לשיפור מראה החיוך הנמצאים באמתחתו של רופא השיניים המתמקד ברפואת שיניים אסתטית.

בין הכלים הנוספים נמצאים הלבנת שיניים לצורותיה, יישור שיניים למבוגרים ולילדים ויישור שיניים שקוף, כתרי חרסינה ללא מתכת, השתלות שיניים ועוד.

כוכבי קולנוע, פוליטיקאים, אנשי עסקים וכל מי שמראהו חשוב לו, מתפנים כיום ומשקיעים בטיפוח המראה שלהם על ידי יצירת חיוך אטרקטיבי לבן ורענן. שיניים לבנות משדרות נעורים, בריאות ואטרקטיביות.

מי שיש לו חיוך מושלם יחייך מן הסתם יותר, וידוע שאין כמו שיניים צחורות וחיוך רחב כדי לפתוח לבבות ולמשוך את בני המין השני.

מדוע כדאי לבצע טיפול לציפוי שיניים?

מי שמתבייש לחייך, או שמכסה את פיו בזמן חיוך או צילום משפחתי יודע בסתר ליבו ומרגיש ששיניו אינן יפות מספיק.

אם אתה אחד מאלה שמסתירים את חיוכם – כדאי לך לפנות לרופא שיניים העוסק ברפואת שיניים קוסמטית ואסתטית – כיום הפתרונות יפים וזמינים מאי פעם.

ציפוי שיניים יחסית לטיפולים אחרים הוא שמרני. אין צורך בהשחזות עמוקות סביב כל השן, אין צורך בעקירות או בטיפולי שורש ( תלוי כמובן בכל מקרה לגופו). עובי הציפויים אינו עולה בדרך כלל על מילימטרים וברך כלל נע בין כמה עשיריות מילימטר לאחד או שני מילימטר בלבד.

וזה מספיק – לעיתים חוסר סימטריה של מילימטר או שניים בולט לעין, שן שאך במעט כהה מאחיותיה – בולטת למרחוק. ציפוי דק המודבק לשן , משפר את צבעה ואת צורתה ומשלב אותה בקשת יפה והרמונית – יחי ההבדל הקטן!

האנשים אותם אנו פוגשים בדרך כלל ביום יום לא יעירו לנו על פגמים הקיימים במראנו – אם מטעמי נימוס או חוסר רצון לפגוע. אולם הפגם ניכר והוא מפריע לעין. לעיתים פגם קטן בצבע השן יכול ליצור רושם ראשוני לא טוב , ואחר כך מאוחר מידי וקשה לשנות רום זה.

שאלו את חבריכם או בני משפחה ביושר אם יש משהו במראה השינים והחיוך שלכם שמפריע להם – התשובות לעיתים תהיינה אמיתיות ומעוררות מחשבה.

הטיפול לציפוי שיניים הוא מהיר ופשוט ביחס לטיפולי שיניים אחרים, אינו צורך זמן רב ופגישות מרובות אך השינוי מרענן ויפה.

קיראו עוד על טיפולי ציפוי חרסינה לשיניים במרפאת שיניים ד"ר פורת.

פורסם בקטגוריה טיפולי שיניים, מאמרי ציפוי שיניים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.