יישור שיניים שקוף

מתבייש לחייך?
השיניים שלך עקומות במקום להיות ישרות וסימטריות?
רוצה לחייך חיוך של מיליון דולר?
יש לנו פתרונות נהדרים עבורך!

ד"ר ספי פורת וצוות מרפאת השיניים בכפר סבא, עומדים לרשותך עם פתרונות מתקדמים ליישור שיניים למבוגרים מהיר ואפקטיבי:

 • יישור שיניים שקוף אינויזליין Invisalign
 • יישור שיניים עם סמכים ('קוביות') מתקדמים Damon
 • יישור שיניים עם סמכים ('קוביות') בצבע שן

 

 

מה זה Invisalign?

Invisalign (אינויזליין) היא דרך מהפכנית ליישור שיניים שקוף ללא "גשר" בעזרת קשתות שקופות. הקשתות עשויות מפולימר רפואי קל דק ושקוף, והוא בלתי נראה כלל כשמרכיבים אותו. עקב כך שיטה זו מתאימה במיוחד למבוגרים שאינם רוצים להסתובב עם "גשר" לא אסתטי.

ד"ר ספי פורת, מנהל מרפאת השיניים בכפר סבא, נעזר בשיטה זו כטיפול יישור שיניים ללא גשר או בשילוב עם טיפולים נוספים לשיפור האסתטיקה של מראה החיוך.

כל התמונות מחיוכים של מתרפאים שטופלו על ידינו

לפרטים נוספים וקביעת פגישת התייעצות ללא תשלום

השאירו פרטים נוספים ונחזור אליכם בהקדם

הוסף אותי לרשימת הדיוור לקבלת מבצעים, הנחות, חידושים ועוד דברים בריאים וטובים!


היתרונות של אינויזליין

 • כמעט בלתי נראה – אפשר ליישר את השיניים בלי שאף אחד ידע – בניגוד ל"קוביות" הישנות.
 • נשלף – אפשר לאכול ולשתות מה שרוצים.
 • הגיינה טובה יותר – אפשר לצחצח ולנקות את השיניים כרגיל.
 • נוחות – אין חוטים, מתכות וקוביות ברזל על השיניים המגרות ופוצעות את רקמות הפה.
 • ניתן לשפר עמדת שיניים בולטות, שיניים עקומות ומסובבות, לסגור רווח בין השיניים או לפתוח צפיפות.

איך מבוצע יישור שיניים שקוף?

על ידי שימוש בטכנולוגיית הדמיה תלת מימדית לתכנון תזוזת השיניים, מיוצרת סדרה של קשתיות שקופות המותאמות אישית לכל מתרפא, והן מזיזות בהדרגה את השיניים. מרכיבים כל קשתית במשך שבועיים, עוברים לבאה בתור, עד שכל השיניים הגיעו למקומן המתוכנן.

האם טיפול בשיטת אינויזליין כואב?

בניגוד לאופציות יישור שיניים אחרות בעלות קצוות חדים, בטיפול יישור שיניים שקוף בשיטת invisalign הקשתיות הפלסטיות חלקות ונעימות למגע.

מכיוון שהקשתיות מזיזות את השיניים בהדרגה במשך שבועיים, כל לחץ שמורגש הוא קל ונעלם לאחר מספר ימים. זאת בניגוד לשיטת ה"גשר בשיניים" או "קוביות" המודבקות על השיניים, בה מופעל לחץ חזק וכואב לאחר כל פגישה חודשית.

מהם השלבים הכרוכים בטיפול יישור שיניים שקוף בעזרת Invisalign?

 • קביעת תור להתייעצות ראשונית עם ד"ר פורת.
 • ד"ר פורת יכין תכנית טיפול ויעביר אותה יחד עם צילומי רנטגן ומידות השיניים למרכז החברה בקליפורניה ארה"ב.
 • על ידי שימוש בטכנולוגיית הדמיה תלת מימדית לתכנון תזוזת השיניים, תתורגם תכנית הטיפול לסדרת קשתיות (aligners) מדויקות ומותאמות ליישור שיניך. על ידי הרכבת כל קשתית במשך שבועיים והחלפתה בקשתית הבאה אחריה, מתיישרות השיניים עד לסיום הטיפול.
 • מדי שישה שבועות יש לחזור אל המרפאה לביקורת וקבלת קשתיות נוספות. רק בדרך זו יכול ד"ר פורת להיות בטוח שהטיפול מתקדם כיאות.

מהלך הטיפול

כמה זמן אורך טיפול יישור שיניים שקוף למבוגרים?

בדומה לשיטות טיפול אחרות ביישור שיניים, משך הטיפול משתנה בהתאם למורכבות המקרה. זמן הטיפול של יישור שיניים שקוף עם אינויזליין דומה לזמן טיפול יישור שיניים בשיטה הקונבנציונאלית ונע בין מספר חודשים ועד לשנה וחצי- שנתיים.

בשונה מגשר ליישור שיניים המפעיל כוחות על כל קשת השיניים ללא אבחנה בין שן לשן, הרי הגשר השקוף מתוכנן על ידי מחשב ומאפשר לנו להזיז כל שן או קבוצת שיניים בנפרד. יתרון זה מאפשר להיות יותר ממוקדים במטרות הטיפול , עובדה החוסכת במקרים רבות זמן טיפול מיותר.

ד"ר פורת ישמח להתייחס גם לכך. בזמן פגישת ההתייעצות הוא יוכל להעריך את משך הזמן המשוער של הטיפול יחד עם תשובות לשאלות אחרות אם יהיו לך.

באיזו תדירות יהיה עליי להרכיב את הקשתיות (גשר שקוף)?

הקשתיות צריכות להיות מורכבת כל שעות היממה, פרט לזמני אכילה וצחצוח השיניים. היתרון של יישור שיניים על ידי גשר שקוף הוא בכך שהוא נותן למתרפא אפשרות "לנוח" כמה שעות בכל יום על ידי הורדת הגשר, מה שלא ניתן לעשות בגשר מודבק.

האם יש הגבלות על אכילה ושתייה בזמן טיפול יישור שיניים שקוף?

לא. הקשתיות נשלפות, כך שניתן ליהנות מאכילה ושתייה של המאכלים החביבים עליכם ללא הגבלה. את הגשר השקוף ניתן להסיר בקלות לפני כל ארוחה, ולאחר שטיפה קצרה במי ברז להחזירו למקום.

בתמונה זו ניתן לראות את ההבדל בין 'גשר הברזלים' המסורתי מצד ימין, לבין קשתיות "גשר שקוף" ליישור שיניים. 

גשר שקוף


הסמכה לטיפול ומחיר גשר שקוף – אינויזליין

האם הרופא צריך הכשרה מיוחדת כדי לטפל ב- invisalign? האם צריך להיות אורתודנט מומחה?

ד"ר פורת מוסמך לטיפול בשיטת אינויזליין ועבר תוכנית הסמכה מיוחדת בארצות הברית כדי לטפל בשיטה זו. ד"ר פורת הוא רופא שיניים כללי בעל עניין מיוחד באסתטיקה של החיוך וביישור שיניים למבוגרים. אין צורך להיות מומחה כדי לטפל בשיטה. ד"ר פורת הוא מהרופאים הראשונים בארץ שמטפלים בשיטה זו, עם ניסיון של מאות טיפולים מוצלחים.

האם שיטת אינויזליין אושרה על ידי משרד הבריאות?

מינהל המזון והתרופות האמריקני, ה-FDA, אישר את שיטת "אינוויזליין" כצורת טיפול מתאימה לטיפול אורתודונטי על פי מרשם.יש כבר כארבעה מיליון מטופלים בשיטה זו בעולם.

כמה עולה טיפול יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין?

כמו באופציות יישור שיניים אחרות, המחיר תלוי במורכבות הטיפול ואורכו. לא היינו רוצים שההשקעה הכספית תמנע ממך להשיג את החיוך אותו תמיד שאפת שיהיה לך. במהלך הפגישה הראשונית, הרופא יקבע מה מורכבות הטיפול במקרה שלך, משך הזמן המשוער שלו, ועלותו.

אנו מציעים מגוון של אפשרויות תשלום נוחות המתאימות לצרכיו של כל אחד.