טיפולי שיניים אסתטיים ורפואת שיניים אסתטית – לחיוך מושלם

מרפאת ד"ר פורת היא מרפאת שיניים פרטית, המעניקה את כל טיפולי השיניים, ועוסקת בעיקר ברפואת שיניים אסתטית לשיפור מראה השיניים והחיוך:

 

 

 

 

כל התמונות מחיוכים של מתרפאים שטופלו על ידינו

מתבייש לחייך?

השיניים שלך צהובות במקום להיות לבנות ויפות?

השיניים שלך עקומות במקום להיות ישרות וסימטריות?

יש לנו פתרונות נהדרים עבורך!

איזה טיפולים אנחנו מבצעים?

רפואת שיניים קוסמטית ואסתטית היא שילוב נפלא בין מדע לאומנות. לשיניים הזקוקות להלבנה אנחנו נעזרים בשיטות הלבנה מהירות ואפקטיביות בהן ניתן להלבין שיניים תוך שעה אחת בלבד עם תוצאות מצויינות. במקרים בהם הלבנה רגילה לא מספיקה, אנו בונים חיוכים זוהרים עם ציפוי שיניים או עלי חרסינה דקים – למינייטס שמשדרגים את מראה החיוך ומעניקים לו מראה הוליוודי עם זוהר ואסתטיקה יפהפיים. חיוכים רבים נפגמים בגלל שיניים עקומות או מסובבות, צפופות, שקועות או עם רווחים בולטים. לטיפול במקרים כאלו אנו נעזרים בשיטות בלתי נראות ליישור שיניים כמו שיטת אינויזיליין האמריקאית ליישור שיניים שקוף. לבניה ושיקום שיניים הרוסות אנו נעזרים בכתרי חרסינה ללא מתכת כמו כתרי זרקוניה או אמפרס לקבלת מראה טבעי ומושלם.

 

למה אתם צריכים את זה?

לפעמים סגירה קטנה של רווח או הכנסת שן שבלטה הם שינוי קטן שממש משנה לאנשים את החיים. חיוך מושלם מוסיף לביטחון העצמי, מאפשר להצטלם עם חיוך רחב באירועים, מקטין את החשש להופיע לפני קהל ואפילו מוסיף ביטחון במישור הרומנטי

אם מפריע לכם שהשיניים שלכם לא לבנות מספיק, לא ישרות מספיק, אם יש להן רווחים, אם הן צפופות, פגומות או שבורות, יש לנו פתרונות מעולים ועדכניים לטפל בכל הבעיות האלו.

אנחנו מרפאה שמתמחה במראה השיניים והחיוך ויש לנו כלים מתקדמים, חומרים מצוינים וניסיון של מעל שלושים שנה.

    לפרטים נוספים וקביעת פגישת התייעצות

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    הוסף אותי לרשימת הדיוור לקבלת מבצעים, הנחות, חידושים ועוד דברים בריאים וטובים!