הלבנת שיניים

הלבנת שיניים היא אחד הטיפולים הקלים, הבטוחים ונטולי הכאב שרפואת השיניים המודרנית מציעה כיום.

שיניים לבנות הן המפתח לחיוך אטרקטיבי וכובש. חיוך כזה הוא המפתח לרושם הראשוני שאנו יוצרים בחברה.

האטרקטיביות והיחסים עם אנשים בכלל נקבעים לעיתים ברושם הראשוני שאנו מותירים. אם החיוך שובה לב – הכל יותר קל בהמשך.

מתבייש לחייך?
השיניים שלך צהובות במקום להיות לבנות ויפות?
רוצה שיניים לבנות? לחייך חיוך של מיליון דולר?
יש לנו פתרונות לבנים ונוצצים עבורך!

ד"ר ספי פורת מבצע הלבנת שיניים מזה שנים רבות. במרפאה בוצעו כבר מאות הלבנות שיניים מוצלחות למתרפאים שיצאו מהמרפאה לאחר שעת טיפול נעים ונטול כאב, מחייכים עם שיניים לבנות ובוהקות!

 

 

ד"ר ספי פורת וצוות מרפאת השיניים עומדים לרשותך עם פתרונות מדהימים לשיניים לבנות:

 • הלבנה ביתית – להלבנה בזמנך החופשי. 
 • הלבנה מהירה במרפאה – לצבע לבן מהר ועכשיו!
 • ציפוי חרסינה לשיניים – לשידרוג אסתטי של מראה החיוך.
כל התמונות מחיוכים של מתרפאים שטופלו על ידינו

הלבנת שיניים – מהי?

הלבנת שיניים היא למעשה תהליך כימי המחמצן הכתמות של חומר השן. חומר ומבנה השן אינם משתנים, רק כתמי הצבע והלכלוך שהצטברו בהם מולבנים ומובהרים.

קיימות שיטות שונות להלבנת שיניים. בפגישת הייעוץ במרפאה יוסבר לך על התהליך, על השיטות והאפשרויות השונות ובנוסף תיבדק התאמתך לביצוע ההלבנה.

למה השיניים משנות את צבען?

עם השנים, מאכלים שונים כגון: קפה, תה, יין ועוד, צובעים את השטח החיצוני של פני השן. גם עישון או חוסר ניקוי מספיק גורמים לכך.

סיבות נוספות הן מולדות, גנטיות, או כתוצאה מתרופות או טיפולים קודמים בשיניים. הטיפול שלנו פותר במרבית המקרים את כל הבעיות האלה.

  לפרטים נוספים וקביעת פגישת התייעצות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הוסף אותי לרשימת הדיוור לקבלת מבצעים, הנחות, חידושים ועוד דברים בריאים וטובים!

  האם הלבנת שיניים מתאימה לי?

  כן! הטיפול מתאים לכל אחד ואחת, וניתן לבצע אותו בכל גיל.

  במרפאת השיניים ד"ר פורת בכפר סבא, אנו מבצעים הלבנת שיניים כחלק מטיפול השיניים הכולל לכל מי שרוצה בכך.

  יחד עם זאת יש לדעת שחומר ההלבנה אינו משפיע על שיניים המכוסות בכתרים או על שחזורים וסתימות הקיימות בשיניים. בנוסף, הטיפול אינו מתאים גם לאנשים שצבע השיניים שלהם הוא לא אחיד – עם סדקים או פגמים פנימיים בחומר השן.

  הלבנה לשיניים מתבצעת בדרך כלל רק על השיניים הנראות בחיוך – שש או שמונה השיניים הקדמיות בכל לסת, כך שגם אם השיניים האחוריות אינן מתאימות להלבנה האסתטיקה לא נפגעת.

  לאורך שנים יכולה רמת ההלבנה לרדת וניתן לרענן אותה עם חיזוק מדי תקופה במידת הצורך. יש לקחת בחשבון החלפת השחזורים או הכתרים לפני או אחרי ההלבנה לקבלת צבע אחיד של כל השיניים המופיעות בחיוך.

  שיניים שחורות עם כתמים לפני ציפוי או הלבנת שיניים: הלבנת שיניים: לפני ואחרי
  כל התמונות מחיוכים של מתרפאים שטופלו על ידינו

  אילו שיטות להלבנת שיניים קיימות?

  הלבנה לשיניים מתבצעת על ידי ג'ל מיוחד המחמצן את חומרי ההכתמה ומבהיר אותם. קיימים אחוזי ריכוז שונים בחומרי ההלבנה השונים הנעים בין 10 ל 35 אחוז.

  שתי השיטות העיקריות:

  ההלבנה החיצונית היא הנפוצה ומטפלת בשיניים ויטליות – חיות. ההלבנה הפנימית מטפלת בשיניים שעברו טיפול שורש.

  הלבנה לשיניים חיות מתבצעת בשתי דרכים עיקריות – במרפאה או בבית המתרפא. בכל שיטה משתמשים בוריאציות של אותו חומר מלבין הגורם לחימצון והבהרת ההכתמה בשן.

  מה ההבדל בין הלבנה במרפאה ובבית?

  הלבנה במרפאה

  בתהליך זה נעזרים בחומר בעל ריכוז גבוה. החומר נמרח על פני השיניים ומואר עם נורת הלבנה מיוחדת בעלת אור כחול המזרז את תהליך ההלבנה ומחדיר אותו לשכבות עמוקות של השן.

  האור מפעיל את החומר מהר יותר מאשר בשיטה הביתית וגורם לשיניים להלבין במהירות. בטיפול אחד של שעה עד שעתיים ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד! היתרון ברור – מהירות. החסרונות – יש צורך בסבלנות ולעיתים יש צורך בתוספת ביתית לחיזוק ההלבנה בשיניים 'עקשניות' במיוחד.

  לכן, במקרים מסויימים תוכלו אף לקבל, בנוסף להלבנה המהירה שתוכלו לבצע אצלנו במרפאת השיניים, גם קשתיות להלבנת שיניים לשימוש ביתי לחיזוק ושימור התוצאות לעתיד.

  עוד על הטיפול המהיר במרפאה קראו כאן

  הלבנה ביתית

  בשיטה זו מכינים קשתיות פלסטיות קלות ונוחות המתלבשות על קשתות השיניים ככפפה ליד. חומר ההלבנה מונח על ידי המתרפא בקשתית לפני לכתו לישון, וההלבנה מתבצעת בלילה – ישנים ובבוקר מתעוררים עם חיוך חדש!

  הלבנת שיניים פנימית

  שיטה זו מבוצעת בשיניים שאינן חיות. אלו בדרך כלל שיניים שעברו טיפול שורש בעבר. טיפול שורש גורם לשינוי צבע השן לטווח ארוך, עקב חלחול חומרי סתימת השורש לחומר השן וצביעתו ועקב התייבשות חומר השן ללא חומרי ההזנה של שן חיה. בשיטה זו מניחים את חומר ההלבנה בתוך השן לתקופה של מספר ימים או שבועות והלבנתה מבפנים.

  עוד על השיטה הביתית קראו כאן

  בטיחות ותופעות לוואי

  האם ההלבנה בטוחה?

  כן! מחקרים הראו שהלבנת שיניים בטוחה ואינה מזיקה לשיניים או לחניכיים, זאת בתנאי שהטיפול הוא בפיקוח רופא השיניים. למעשה זהו טיפול השיניים הקוסמטי השמרני והבטוח ביותר שקיים היום.

  יחד עם זאת יש לדעת, שאין לבצע את הטיפול על שיניים חולות – עם עששת- חורים, או עם שחזורים וסתימות ישנות שאינן תקינות.

  במרפאת השיניים ד"ר ספי פורת בכפר סבא אנו דואגים שכל מועמד יעבור בדיקת רופא יסודית כולל צילומים כדי לוודא שרקמות הפה והשיניים תקינות לפני שמתחילים בתהליך. כמו כן, אין לבצע הלבנה על נשים בהריון, או על שיניים שציפוי האמייל שלהן נשחק.

  הטיפול צריך להתבצע על שיניים נקיות מרובד חיידקים ואבנית – שאחרת הוא לא יהיה אפקטיבי– לכן לפני תחילתו יש לעבור ניקוי אבן שן על ידי שיננית. במרפאת השיניים ד"ר פורת יש שיננית מוסמכת בוגרת אוניברסיטה אשר אמונה על ניקוי השיניים והדרכה בצחצוח והגיינה נכונה.

  האם יש תופעות לוואי?

  חלק מהאנשים מרגישים רגישות מוגברת לקור במהלך הטיפול. רגישות זו נעלמת בדרך כלל מעצמה לאחר יום עד שלושה ימים מהפסקת הטיפול.