תשובות לשאלות על ציפוי שיניים

ציפוי שיניים

היתרון בציפוי שינים יחסית להלבנת שיניים הוא שבציפוי שיניים ניתן להחליט מראש על צבע וגוון השיניים וליצור אחידות והומוגניות של כל מראה החיוך. הציפויים נבנים במעבדה על ידי טכנאי חרסינה שזו אומנותו, כשלמתרפא יש אפשרות בחירה של הצבע והצורה של התוצאה.

כתרים ללא מתכת

האם כתרים ללא מתכת חזקים כמו כתרים רגילים?

בהחלט כן, הטכנולוגיות הקיימות היום מאפשרות בניה של כתרי חרסינה, קלים ויפים בדיוק כמו כתרים המחוזקים על ידי מתכת. יחד עם זאת, הם עדיין אינם מתאימים לגשרים ( מספר כתרים מחוברים) של יותר משלוש שיניים.

האם הם מתאימים לכל אחד?

יש להביא בחשבון שבשל שקיפותם, הם אינם מתאימים לשיקום שיניים כהות או שהשחירו בעקבות מבנים או סתימות ישנות.

למינייטס לחיוך נוסח הוליווד

האם הלמינייטס מתאימים לכל אחד?

laminate מתאימים לשיניים בריאות או שעברו טיפולים מינימליים. הם אינם מתאימים לשיניים מכוסות כתרי חרסינה ישנים, או עם עששת נרחבת או סתימות ישנות גדולות.

האם הם חזקים כמו כתרים?

בהחלט כן. בהנחה שנשקלו כל הפרמטרים כסגר תקין עם הלסת הנגדית ועוד.

מה ההבדל בין לומינירס לציפויי חרסינה אחרים?

הלומינירס הינם ציפוי חרסינה לכל דבר. השוני הוא שהם מיוצרים במעבדה בארצות הברית, ובנויים בחרסינה מיוחדת, דקה וחזקה במיוחד יחסית לציפויי חרסינה אחרים.

האם צריך להשחיז שיניים בטיפול זה?

שיטת ציפוי לומינירס מאפשרת הדבקה ללא השחזה עקב העובי הדק של הציפויים. יחד עם זאת, בשיניים שאינן בקשת, שיניים גדולות מידי או מסובבות, יש להשחיז לפי הצורך כדי להגיע לחיוך לבן ומושלם.

  לפרטים נוספים וקביעת פגישת התייעצות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הוסף אותי לרשימת הדיוור לקבלת מבצעים, הנחות, חידושים ועוד דברים בריאים וטובים!

  הלבנת שיניים

  האם ניתן להלבין שיניים ולמנוע את הצורך בציפוי חרסינה?

  בהלבנת שיניים רגילה מבהירים את צבע השיניים באמצעות ג'ל הלבנה מיוחד המונח על השן. הוא מונח על ידי קשתיות להרכבה בבית או בטיפול מהיר במרפאה.

  ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד בשיטה זו אך אין לדעת מראש כיצד תהיה התוצאה בדיוק.

  השיניים תמיד מבהירות אך לעיתים קיימות בתוך חומר השן שכבות בעלות צביעה שונה, פסים או סדקים המונעים תוצאה אופטימית לתהליך הלבנת השיניים.

  במקרים בהם ההלבנה מספקת, אין צורך לבצע ציפוי חרסינה לשיניים. אולם במקרים רבים התוצאה אינה מושלמת והמתרפאים מעדיפים לבצע ציפויים בנוסף לתהליך ההלבנה.

  יש לזכור שלא כל שן מתאימה לביצוע ציפוי חרסינה – שיניים עם גוון כהה מאוד המשתקף דרך הציפוי, או שיניים הרוסות מאוד, עדיף לשקם על ידי כתרי חרסינה מלאים.

  בונדינג

  האם הבונדינג חזק כמו חרסינה?

  הבונדינג או בניית וציפוי השן במרפאה מתבצע עם חומרים קומפוזיטים. אלה חומרים בצבע שן המספקים פיתרון אסתטי וזול יחסית לחרסינה. יחד עם זאת הם אינם חזקים ועמידים כמו חרסינה, נוטים להצהיב עם הזמן ודורשים תחזוקה ולעיתים החלפה מידי כמה שנים.