רווח בשיניים והדרכים לסגור אותו

רווח בשיניים נתפס על ידי חלק מהאנשים כחינני דווקא, ובעדות מסוימות הוא משמש אפילו כסימן מנבא לכסף ועושר עתידי, אך רוב האנשים מתייחסים לרווח בין השיניים כמטרד שעדיף להפטר ממנו.

יש כמה דרכי טיפול עיקריות לסגירת רווחים בין שיניים

הדרך השמרנית ביותר היא דרך אורטודונטית – מזיזים את השיניים אל הרווח וכך סוגרים אותו. כמובן שיש להתייחס לכל קשת השיניים, כדי שלא יפתחו רווחים אחרים במקום זה שנסגר.

ניתן לסגור רווחים בכל השיטות ליישור שיניים – סמכים (ברקטים – 'גשר בשיניים'), או יישור שיניים שקוף על יד קשתיות שקופות. יש לזכור תמיד שרווחים דרכם להפתח לאחר סיום הטיפול, ולכן יש להרכיב לאחר הטיפול ריטיינר – שומר מקום המחזיק את השיניים צמודות אחת לשניה.

דרך נוספת לסגור רווח בשיניים היא על ידי הרחבת השיניים מצידי הרווח עד לסגירתו. זה נעשה על ידי בניית השיניים בעזרת חומרים קומפוזיטיים בצבע שן, ציפוי חרסינה לשיניים או כתר חרסינה.

היתרון של סגירת הרווח בין השיניים באמצעות חומרים קומפוזיטיים היא פשטות הטיפול. במקרים רבים בטיפול של לא יותר משעה ניתן לסגור רווח שהעיב על חיוך שנים רבות!

רווח בשיניים

סגירת רווחים בעזרת חומרים קומפוזיטיים, בטיפול אחד בלבד ללא צורך בהרדמה

הלבנת שיניים וסגירת רווח בין שיניים

סגירת רווח והלבנת שיניים שידרגו את מראה החיוך. והכל בשתי פגישות בלבד!

רווח בין השיניים

על ידי פיסול שיניים והרחבה של שיניים קיימות בעזרת חומרים קומפוזיטיים, השתנה מראה החיוך של נערה זו כבמטה קסם. כל הטיפול ארך שתי פגישות בלבד ללא צורך בהרדמה.

רווח בשיניים

בשיניים התחתונות נסגרו הרווחים בעזרת גשר שקוף בשיטת יישור שיניים שקוף של חברת אינויזליין.
בשיניים העליונות נסגר הרווח בין השיניים בעזרת חומרים קומפוזיטיים. כל הטיפול ארך פחות משנה.

סגירת רווח והלבנת שיניים שידרגו את מראה החיוך במקרה זה לתוצאה יפה ואטרקטיבית

אז איך סוגרים רווח בשיניים? דר' פורת מסביר

פורסם בקטגוריה מה מפריע לך לחייך?. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.