ציפוי חרסינה לשיניים – Laminates

מהו ציפוי חרסינה?

ציפוי חרסינה לשיניים – "למינייטס", הן עלי חרסינה דקים המשמשים ברפואת שיניים אסתטית לשחזור המראה הטבעי של השיניים. בנוסף, הם תורמים לחיזוק ולעמידות השן, בדומה ואפילו יותר מציפוי הזגוגית (אמייל) הטבעי שלה.

ציפוי שיניים זה כולל עלי חרסינה דקים המודבקים אל פני השן ונותנים לה צורה וצבע חדשים. כדי ליצור מקום לעלים אלה, משייפים באופן קל ומינימלי את שטח פני השן החיצוניים, כך שעלה החרסינה יהיה חלק ממתאר השן המקורית.

בעזרת עלי החרסינה, הלמינייטס, אפשר לבנות חיוך לבן ומושלם יותר עם נגיעה מינימלית בשן הקיימת. ציפוי חרסינה לשיניים נפוץ מאוד בארה"ב, שם כוכבי קולנוע, פוליטיקאים או אזרח מן השורה מחייכים חיוכים בוהקים.

למה לעשות ציפוי חרסינה לשיניים?

ציפוי חרסינה לשיניים משפר את מראה החיוך גם ללא כתרים שלמים. כדי לבצע כתר יש צורך להשחיז סביב כל השן ולבנות אותה מחדש. נעזרים בטכניקה זו במקרים בהם השיניים הרוסות ממילא מעששות, שברים או סדקים.

הטכנולוגיה של ציפוי חרסינה לשיניים היא שמרנית יותר ויפה לא פחות. היא נקראת באנגלית Porcelain Laminate Veneers, או בעברית מתוקנת "חזיתיות חרסינה".

ציפוי חרסינה לשיניים ציפוי חרסינה לשיניים
כל התמונות מחיוכים של מתרפאים שטופלו על ידינו

היתרונות של ציפוי חרסינה לשיניים

מכיוון שציפויי חרסינה Laminate מגולפים במיוחד עבור כל שן של כל מטופל, כמעט בלתי אפשרי למצוא הבדלים בין שן טבעית לבין ציפוי חרסינה.

בשונה משיניים טבעיות, Lamniates אינם מוכתמים בקלות בכתמי קפה, תה וסיגריות מכיוון שהם עשויים מחומרים מתקדמים ועמידים להכתמה.

כל התמונות מחיוכים של מתרפאים שטופלו על ידינו

עם ציפוי חרסינה לשיניים Laminate, השיניים הטבעיות שלך נשארות כמעט שלמות, ורק מעט מחומר השן משתנה לצורך ההדבקה, בניגוד לכתרים מלאים הדורשים הכנה משמעותית יותר. ציפוי חרסינה לשיניים הופך גם שיניים שעמידות בפני הלבנה לבעלות צבע לבן בוהק. ציפויי חרסינה למינייטס עמידים לאורך שנים ארוכות יותר מציפויי "קריסטל" (קומפוזיטים).

במרפאת השיניים ד"ר ספי פורת, משתמש בלמינייט עם תוצאות מצוינות ויפהפיות. נשמח לקבל אתכם לפגישת התייעצות לשיפור מראה החיוך באמצעות ציפוי חרסינה לשן. אין סיבה שגם אתם לא תוכלו לקום בוקר אחד ולחייך אל העולם בכיף ובלי להתבייש!