כתרי חרסינה

כתרי חרסינה ללא מתכת הם הדור החדש של רפואת השיניים האסתטית. במרפאת השיניים ד"ר ספי פורת בכפר סבא אנו משתמשים בהם ליצירת שיניים יפות ובריאות המהוות חלק חשוב מההופעה ומהרושם אותו אנו יוצרים.

לא כולם נחנו בחיוך מושלם, ולרפואת השיניים של היום יש פתרונות טובים מאי פעם להענקת חיוך כזה לכל אחד ואחת הרוצים בכך, כמו: ציפוי לשיניים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים ושלל טיפולים שונים.

אצלנו במרפאת השיניים ד"ר פורת אנו שמים את הדגש על אסתטיקה מעולה. לצורך כך אנו עובדים עם הטכנולוגיות המתקדמות והאסתטיות ביותר לשיפור מראה החיוך ולהשגת שיניים לבנות ובעלות מראה טבעי.

כתרי חרסינה לשיניים שחורות - אחרי לפני כתרי חרסינה - שיניים שחורות
כל התמונות מחיוכים של מתרפאים שטופלו על ידינו

מהו כתר חרסינה?

כתר הוא למעשה כיפה העוטפת שן שנהרסה ונותנת לה חוזק ויופי. בעבר בנו שיניים בעזרת כתרי חרסינה מאוחה למתכת. המתכת העניקה לכתר את החוזק הנדרש והחרסינה העניקה לו את האסתטיקה והיופי. בשיניים אחוריות נעזרים בשיטה זו גם כיום, אך בשיניים קדמיות המתכת פוגמת במראה הטבעי מכיוון שהיא אטומה לאור.

כל התמונות מחיוכים של מתרפאים שטופלו על ידינו

הטכנולוגיות החדשות נעזרות בחומרים לבנים עם שקיפות, חזקים כמו מתכת אך מאפשרים בניית כתרים אסתטים המאפשרים מעבר אור דרכם בדומה לשן טבעית.

במרפאתנו אנו משתמשים כיום במספר טכנולוגיות הבונות כתרים על בסיס חומרים כמו זירקוניה, אלומיניום אקסיד וחרסינה, בנוסף לכך, מתחילות לחדור לרפאות השיניים טכנולוגיות של סריקה וחריטה ממוחשבת של כתרים כדוגמת כתרי איימקס.

PROCERA, CEREC ו- LAVA הן טכנולוגיות לבניית כתרי חרסינה בטכניקת מחשב. בשיטה זו, נשלחת צורת השן המדוייקת לכתר לסריקת מחשב. הסריקה מועברת למערכת ממחושבת, בעזרתה מייצרים כתר הבנוי מחרסינה טהורה ללא צורך בחיזוק מתכת האופייני לרוב כתרי החרסינה הסטנדרטיים.

הגיע הזמן לחייך בלי להתבייש! נשמח לראותכם במרפאה לפגישת התייעצות לשיפור מראה החיוך.