יישור שיניים – מחירים

בניגוד לדעה הרווחת, לא רק ילדים זקוקים ליישור שיניים. למעשה, יותר ויותר מבוגרים עוברים בשנים האחרונות יישור שיניים, זאת ככל שגוברת המודעות לאסתטיקת הפה, יחד עם שיטות מתקדמות, שלא היו קיימו בעבר, ואשר גורמות לטיפול להיות כמעט בלתי נראה, למשל, באמצעות יישור שיניים שקוף.

הפתרונות האסתטיים הופכים את חוויית יישור השיניים למבוגרים לנעימה יותר והרבה פחות מכאיבה מבעבר, אז היה נעשה שימוש בטכניקות מסורבלות יותר.

לצד הרצון ליהנות, גם בגיל מבוגר משיניים ישרות ויפות או לפתור בעיית סגר כזו או אחרת, תוך שימוש בטכניקות מודרניות ומתקדמות, עולה השאלה –  כמה זה עולה?

יישור שיניים למבוגרים –  אפשרי ואף מומלץ

בעולם אידיאלי, יישור השיניים הנכון היה מתבצע בגיל הילדות. למעשה, החל מגיל שבע ניתן להתחיל בהליך יישור שיניים. אולם, ממגוון סיבות, לא כל מבוגר זכה לעבור יישור שיניים בילדותו. למרבה המזל, שיניים יכולות לזוז בכל גיל ואין מניעה לעבור יישור שיניים גם בבגרות; ואם הייתה קיימת מבוכה קלה להתהלך עם גשר בגיל מבוגר, הרי שהיום, עם יישור שיניים שקוף, הטיפול הוא כמעט בלתי ניכר לעין.

בשיטה החדשה, של יישור שיניים שקוף, בונה הרופא סדרת קשתות שקופות שמזיזות בהדרגה את השיניים. נדרשים כשבוע עד שבועיים להרכבת כל קשתית. קשתיות אלו עשויות מפולימר דק ביותר, אינן נראות לעין ומתאימות למבוגרים שמעוניינים בשיניים ישרות וחיוך מושלם, אולם נבוכים לחשוף גשר מתכת לא אסתטי בפיהם.

משך הטיפול האורתודנטי תלוי בסוג הסגר וחומרתו ובמטרת הטיפול. התהליך יכול להמשך החל ממספר חודשים במקרים קלים, ועד מספר שנים במקרים מורכבים.

כמה זה יעלה לי?

שאלת השאלות, בנוסף להבנת ההליך הטיפולי, היא מה מחיר יישור שיניים למבוגרים. התשובה מורכבת ממספר גורמים שניתן להעריכם רק אחרי בדיקה יסודית ואבחון המצב, שלאחריהם תיקבע תוכנית טיפול מתאימה.

ממוצע מחיר הטיפולים נע בדרך כלל בין 12,000 ש"ח ל 30,000 ש"ח כשמקרים קלים של יישור צפיפות קלה, במשך מספר חודשים יכולים להיות נמוכים יותר, ומקרים מורכבים היכולים לקחת מספר שנים, יעלו יותר.

כך או כך, אתם מוזמנים להגיע, להיבדק,

ולקבל תוכנית טיפול ומחיר מדוייקים המתאימים לכם.

 

כפי שציינו, המחיר לטיפול משתנה בהתאם למספר גורמים:

  • מורכבות המקרה – ליקויי סגר גדולים דורשים טיפול גדול יותר מליקוי מינימלי
  • משך הטיפול – משך זמן ממוצע ליישור שיניים משתנה ממקרה למקרה
  • שיטת הטיפול – קשתיות שקופות, "קוביות" ממתכת, מחרסינה – לכל שיטה טווח מחירים שונה. כשמדובר בטיפול עם קשתיות שקופות המחירים מעט גבוהים יותר בדרך כלל מאשר בטיפול עם סמכים – "קוביות" המתכת או החרסינה המודבקות על פני השן.

צרו קשר עוד היום עם ד"ר ספי פורת, לקביעת בדיקת השיניים ואבחון המצב, שלאחריו תוכלו לקבל הצעת מחיר מדוייקת, בהתאם לממצאי הבדיקה והטיפול הנדרש.