רפואת שיניים משמרת

הטיפולים הכלולים במסגרת זו הם טיפולים הנועדים לשמר שיניים קיימות קרוב ככל האפשר למצבן הטבעי. רפואת שיניים משמרת כוללת בתוכה את כל הקשור בניקוי הפה מעששת ושמירה על המצב הקיים – שחזורי שיניים (סתימות), טיפולי שורש, בניית שיניים הרוסות ללא צורך בכתרים וכו'

שחזורים

בשחזור או 'סתימה', מנקים את אזור השן הנגוע בעששת ובונים אותו מחדש. במרפאת השיניים דר' פורת אנו משחזרים שיניים בחומרים מאיכות מעולה. עידן הסתימות האפורות מהאמלגם הולך ונעלם ושחזורי הקופוזיט בצבע השן תופשים את מקומן. חומרים מרוכבים וחרסינה באיכות אסתטית מעולה מאפשרים להחזיר שיניים מוכתמות ופגומות בשל עששת וחורים למצבן הבריא ולבן.

כמרפאה הדוגלת ברפואת שיניים אסתטית, אנו משתדלים לשחזר שיניים עם חומרי שחזור לבנים בצבע שן טבעי, ולהמנע משחזורי האמלגם המסורתיים. שחזור שיניים עם שחזורי קומפוזיט או השלמות חרסינה -Inlay. Onlay, מאפשרים מראה לבן וטבעי במקום הסתימות האפורות שחורות של פעם.

 

שחזור כתרים רפואת שיניים משמרת

מילואות חרסינה
השלמות חרסינה – אינליי, אונליי וכתרים ללא מתכת

 

 

טפולי שורש

כאשר שן נפגעת מעששת עמוקה מאוד או מסיבות אחרות, יש להוציא את תוכן תעלת השורש ולאטום אותה. תהליך זה נקרא טיפול וסתימת שורש. במרפאת שיניים דר' פורת אנו מבצעים טיפולים אלה בעזרת מיכשור שוויצרי מתקדם המאפשר טיפולים באיכות מעולה, איטום הרמטי של תעלות השורש בפני דלף וזיהום, וזמן טיפול קצר המבטיח אי נוחות מינימלית למתרפא.