רפואה מונעת

המרפאה שלנו עוסקת אמנם בעיקר בטיפולי שיניים אסתטיים של שיפור מראה החיוך וקבלת שיניים לבנות, על ידי הלבנת שיניים, ציפוי שיניים, יישור שיניים וכדומה. אך מעבר לכך היא מרפאת שיניים כללית הנותנת מענה לכל מגוון צרכי המתרפאים.

רפואת שיניים משמרת 

כל הקשור בשמירה על מערכת השיניים והסגר ללא צורך בשיקום של תותבות או כתרים. מדובר בטיפול על ידי שחזורים ('סתימות'), טיפולי שורש, בניית שיניים שבורות וכדומה. מרפאתנו עוסקת ברפואת שיניים אסתטית ואנו משחזרים ככל האפשר בשחזורים בצבע שן, סתימות לבנות ובניית שיניים פגומות בחרסינה – אינליי ואונליי. Inlay Onlay. למידע נוסף על רפואת שיניים משמרת לחצו כאן

רפואת שיניים מונעת למבוגרים ולילדים

מניעת הבעיות במקום לנסות לפתור אותן אחרי שהופיעו תמיד טובה וזולה יותר. ניקוי, איטומי חריצים ואפליקציות פלואוריד לילדים, הסרת אבנית והדרכה בהגיינה מידי חצי שנה למבוגרים, תורמים לבריאות שיניים משופרת, פחות בעיות שיניים וחיסכון כספי משמעותי.

שאלו אותנו גם על מבצע השיננית המשפחתית.

מידע נוסף על רפואת שיניים מונעת

מידע נוסף על טיפולי שיננית

טיפולי חניכיים

החניכיים הן יסודות הבניין, וכשהיסודות רעועים, הבניין עלול לקרוס. למרפאת השיניים של ד"ר פורת מגיע באופו קבוע רופא שיניים מומחה למחלות חניכיים. לקביעת תור לייעוץ בנושא חניכיים מלאו את הטופס משמאל.

קראו עוד על טיפולי חניכיים 

טיפולי שורש

כשהעששת עמוקה מאוד ומגיע עמוק לתוך השן, היא פוגעת במך השן – הרקמה העדינה הנחבאת בתוכה . במקרים כאלה אין אפשרות לשחזר את השן ללא הוצאת הרקמה הפגועה. טיפול זה הוא בעצם טיפול השורש.  טיפול שורש תקין הוא היסוד לכל השיקום העתידי בשיניים. במרפאתנו ציוד מתקדם לטיפולי שורש, ובמקרים מסובכים אנו מפנים למומחים מהשורה הראשונה בתחומם לביצוע טיפולים אלה.