הלבנת שיניים מהירה

למי שזמנו דוחק, ואינו מוכן לתהליך הלבנת שיניים הכולל מספר פגישות כמו בהלבנת שיניים ביתית, קיימת האפשרות להלבנת שיניים מהירה במרפאה.

הלבנת שיניים ZOOM להלבנת שיניים מהירה אנו מטפלים בשיטת זום של פיליפס ©.

Zoom היא שיטת טיפול מהמתקדמות ואפקטיביות בעולם  הנעזרת במנורת הלבנה עם אור LED באורך גל המותאם במדויק לחומר ההלבנה לקבלת שיניים לבנות ויפות.

אורך גל זה גם מסייע להכנסת החומר הפעיל באפקטיביות לשכבה החיצונית של זגוגית השן המוכתמת. שיטת zoom נבדקה במחקרים רבים עם תוצאות הלבנה מוכחות לאורך שנים.

הלבנת שיניים מהירה בשיטת Zoom – איך זה עובד?

סוג זה של הלבנת שיניים במרפאה מתבצע על כיסא המטופל ואורך כשעה עד שעתיים בלבד.(במרפאת השיניים ד"ר פורת בכפר סבא אנו דואגים שלא תשתעמם – טלוויזיה בכבלים לרשותך עם שלט לזיפזופ בתוכניות האהובות עליך בזמן הטיפול!).

כדי להאיץ את תהליך הבהרת השיניים אנו נעזרים בחומרי הלבנה בריכוז גבוה יותר מאלה הקיימים בערכות ההלבנה הביתיות.

כדי להגן על רקמות הפה הרכות (חניכיים, שפתיים) ממגע עם החומר הפעיל העלול לגרום לתחושת צריבה, אנו מבודדים את השיניים משאר הפה בעזרת חומרי מיגון המכסים את הרקמות הרכות לחלוטין ומפרידים אותן מהשיניים שעוברות את ההלבנה. בנוסף – כדי להגן על העיניים מהאור החזק של מנורת ההלבנה LED, המתרפא מרכיב משקפי שמש.

כל התמונות מחיוכים של מתרפאים שטופלו על ידינו

 

תהליך הלבנת שיניים מהירה מתבצע על ידי מריחת חומר הלבנה והחלפתו מידי 20 דקות. תוצאות טובות נראות לאחר כ 2-3 החלפות שכאלה – תלוי בצבע ההתחלתי.

הלבנת שיניים בעזרת מנורת לד - מכשיר זום של פיליפס

הלבנת שיניים מהירה או הלבנת שיניים ביתית?

למי שרוצה תוצאות מהירות בזמן קצר – ההלבנה המהירה היא הפיתרון.

מה חסרונותיה של הלבנת שיניים מהירה? לכל דבר כידוע יש מחיר: יש לשבת על כסא המטופל במשך שעה – שעתיים ללא אפשרות לקום – דורש סבלנות רבה ושלווה פנימית – לא לכל אחד זה מתאים…

הלבנת שיניים - השיניים לאחר ההלבנה שלידן הלבנת שיניים - לפני
כל התמונות מחיוכים של מתרפאים שטופלו על ידינו

חלק מהמטופלים מדווחים על כאב ברמה כזו או אחרת לקראת סוף הטיפול או מספר שעות לאחריו. כאבים אלה מטופלים על ידי משכחי כאבים רגילים וחולפים תוך זמן קצר.

בנוסף – מכיוון שהזמן בכל זאת מוגבל, לעיתים המתרפא רוצה בתוספת הלבנה על התוצאה שהושגה בטיפול המהיר. תוספת כזו אפשרית על ידי סבב הלבנה מהירה חדש או שימוש בקשתיות ביתיות לתקופת חיזוק נוספת.

הלבנת שיניים מהירה או ביתית מרעננת חיוכים – כיף לחייך עם שיניים לבנות יותר!