הדמייה ממוחשבת: כל מה שרציתם לדעת על תכנון חיוך דיגיטלי

אומרים שהרושם הראשוני הוא קובע. מסיבה זו אנו מקפידים על לבוש הולם, על שיער מטופח ועל מראה נקי ואסתטי.

ומה עם השיניים? איך נחייך מלוא הפה עם שן קדמית שבורה או חסרה? ומי יבטיח לנו שהחיוך יהיה בדיוק כמו שדמיינו אותו? לכל המתלבטים, תכירו שיטה חדשנית של הדמייה ממוחשבת, שתיתן לכם מושג מדויק כיצד ייראו השיניים לאחר הטיפול האסתטי.

 חידושים שיגרמו לכם לחייך

למבקשים לחייך בכל זמן ומצב (זה גם טוב לבריאות), מבלי לחשוש משיניים חסרות, שבורות, עקומות או מוכתמות ומעוניינים לבצע טיפול לתיקון אותן שיניים, יש עכשיו הזדמנות נהדרת, קלה וחדשנית להגיע לחיוך החלומות וגם לדעת מראש כיצד הוא ייראה.

בעבר, כל טיפול שמטרתו היתה לשפר את החיוך, לא ניתן היה לדעת מראש כיצד תיראה התוצאה הסופית. לעתים, עם תום הטיפול נרשמה אכזבה בקרב המטופלים, כאשר לא היתה קורלציה בין הציפיות שתלו בטיפול, לבין התוצאות.

כיום, עם שיטות חדשניות ומתקדמות המצב שונה לחלוטין. עם אמצעי הדמייה ממוחשבים יכול רופא השיניים להמחיש למטופל את מראה החיוך העתידי שלו, עוד לפני תחילת התהליך הטיפולי.

איך זה עובד?

הטכניקה המתקדמת של הדמייה ממוחשבת מאפשרת לרופא לבצע צילומי פנים, המשולבים עם תוכנות מחשב להדמיית החיוך הנחשק, זאת בשילוב עם סריקות דיגיטליות תלת מימדיות, והמחשות בפה המתרפא.

באופן זה יכולים, הרופא והמטופל כאחד, לראות את התוצאות האפשריות, לדון בהן ולהחליט, ביחד, על תוכנית הטיפול הרצויה, עם תיאום ציפיות מלא, הבנה מושלמת של התוצאה הסופית ומבלי לצפות לדבר אחד ולקבל תוצאה שמבחינת המטופל עלולה להיות מאוכזבת. בסוף הטיפול ניתן להגיע לחיוך חדש, זוהר, לבן ואטרקטיבי, ולהיות שלמים לחלוטין עם התוצאות שהתקבלו.

איך לתכנן חיוך דיגיטלי?

כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, נדרש מרופא השיניים להיות, בנוסף לבעל נסיון מקצועי רב והיכרות עם האמצעים המתקדמים ביותר לתיקון החיוך, גם בעל חשיבה יצירתית וגישה ליופי ואסתטיקה, כדי להגיע לתוצאות המיטביות ולבניית חיוך חדש ויפה, אחרי התיקון שיתבצע בשיניים.

במרפאה אנו עושים שימוש בתוכנות מחשב ייעודיות ומתקדמות, שמאפשרות למטופל לראות, טרם תחילת הטיפול, את צורת השיניים, גודלן, עמדתן וצבען המועדף. באופן זה יש למטופל אפשרות לשאול שאלות הבהרה, לחוש בטחון בתהליך ולדעת שלא צפויות הפתעות בתום הליך שיקום השיניים.

אנו נעזרים בכללים מאד ברורים באסתטיקה, המחשבים פרופורציות מדויקות של גובה מול אורך שן, יחס בין גדלי השיניים הסמוכות לשן המטופלת, התאמה לקו השפתיים, לקו אמצע הפנים ועוד. אפילו בציורים קלאסיים המוצגים במוזאון הלובר, ידוע שנעשה שימוש ביחס אסתטי של 1:1:6, שממש כמו בציורים האלמותיים, קיים יחס זה גם בתכנון השיניים הקדמיות שלנו.

לכל מטופל מותאמים הנתונים הללו אינדיבידואלית ובבנייה אישית, בהתאם לנתוניו, קווי המתאר של פניו, שפתיו ושיניו, ופרמטרים נוספים. ההתאמה נעשית תחילה במחשב ולאחר מכן בטיפול עצמו.

רוצים להתחיל לחייך מלוא הפה? מעוניינים לדעת מראש כיצד ייראה החיוך הזה ואיך הוא יותאם לנתוני הפנים והשיניים שלכם. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להרחיב עוד בנושא הדמיית שיניים ממוחשבת, שבעזרתה תקבלו את התשובות לכל השאלות, עוד לפני שאפילו התיישבתם על כסא הטיפולים.

פורסם בקטגוריה טיפולי שיניים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.