בדיקת שיניים מקדימה לטיפול הלבנת שיניים

כל אחד היה רוצה טיפול מהיר, פשוט וללא כאבים לשיפור מראה החיוך. אך לא כל טיפול מתאים לכל אחד – לכל אחד מבנה שיניים ולסתות אחר, צבע ומרקם שונה, סגר שונה – כל אלה דורשים בדיקה ובחינה מדוקדקת במרפאת שיניים לפני בניית תוכנית הטיפול המיטבית עבורך.

מה כוללת הפגישה הראשונית אצל רופא השיניים:

  • תיאום ציפיות – חשוב לד"ר פורת ולצוות מרפאת השיניים לדעת מה התמונה שתרצה/י לראות במראה בסוף הטיפול.
  • בדיקה קלינית של רקמות הפה והשיניים – במרפאת שיניים ד"ר פורת הבדיקה נעשית בעזרת מצלמת וידיאו אינטרא-אוראלית המגדילה וממחישה לרופא בצורה ברורה את מצב הפה והשיניים.
  • צילומי פנים ושיניים במצלמה מיוחדת לנושא – התמונות מועלות על מחשב, כך שתוכל לשבת בנחת במשרד המרפאה ולא על כסא הטיפולים, ולדון עם הרופא על מצב שיניך – ההחלטה על הטיפול המיטבי היא שלך ושל הרופא בהתייעצות משותפת.
  • צילומי רנטגן לבדיקת המצב הבריאותי של השיניים והרקמות התומכות,החניכיים ועצם הלסת – אין לבצע טיפולים לשיפור האסתטיקה על שיניים עששתיות או חולות במחלת חניכיים. יש לטפל בבעיות אלה קודם. (לעיתים אף תקבל/' הפניה למכון לצילומי שיניים לצילום ספציפי כזה או אחר)
  • לתכנון התוכנית המיטבית נלקחות במקרים מסוימים גם מידות ליציקת מודל גבס של השיניים.

לאחר כל אלה יתואם לך תור נוסף, בו תשב יחד עם ד"ר פורת להצגת תוכנית הטיפול שתוציא אותך מחייך/ת בפה מלא עם שיניים לבנות ויפות. בדרך כלל אנו מציגים מספר אלטרנטיבות תוך הצגת היתרונות והחסרונות של כל את מהן – את/ה שותף מלא לטיפול שלך!

 

פורסם בקטגוריה מאמרי הלבנת שיניים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.