צוות מרפאת השיניים

רופא שיניים דוקטור ספי פורת

ד"ר ספי פורת

דר' ספי פורת הוא בוגר האוניברסיטה העברית, הדסה ירושלים, במדעי הרפואה B.Med.Sc. משנת 1982. את המשך לימודיו עשה באוניברסיטת תל אביב, בה קיבל תואר דוקטור ברפואת שיניים D.M.D. משנת 1985.

מאז ועד היום ממשיך דר' פורת להשתלם בחידושים וההתפתחויות של רפואת השיניים, והינו בעל נסיון רב בטיפולים אסתטיים לשיפור מראה החיוך. בנוסף דר פורת בעל נסיון רב בהשתלות שיניים ובשיקום הפה.

את מרפאת השיניים בכפר סבא הקים בשנת 1991 , ובשנות קיומה טופלו בה אלפי מטופלים באוירה נינוחה, תוך קבלת יחס אישי חם וטיפול מקצועי ללא פשרות.
דר' פורת הינו בוגר Progressive Orthodontic Seminars, תכנית אמריקנית בינלאומית להשתלמות ביישור שיניים לרופאי שיניים כלליים, ומעודכן בשיטות טיפול מתקדמות ליישור שיניים לילדים ויישור שיניים שקוף למבוגרים.

  • חבר ב American Academy of Cosmetic Dentistry, ומיישם את שיטות הטיפול העדכניות ביותר לשיפור מראה השיניים והחיוך.
  • דר' ספי פורת הוא עורך מדור רפואת שיניים בפורטל הרפואי הוותיק E-MED  ומשמש כקופירייטר לחברות העוסקות בבריאות.
  • בוגר New York Institute of Photography,  ומרצה בנושאי צילום קליני בקורסים וסדנאות צילום לרופאים ורופאי שיניים
  • דר' פורת נשוי ואב לשלושה – ליאור, אמיר והדר. גר בכפר סבא. בשעות הפנאי אוהב לעסוק בין השאר  בציור וצילום, בשחיה ובניווט ספורטיבי
ד״ר יאיר ישראל

ד״ר יאיר ישראל

ד"ר יאיר ישראל מומחה בכירורגיית פה ולסת, רופא בכיר במחלקה לכירורגיית פה ולסת בבית החולים רמב"ם. בוגר בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב. מלבד היותו איש מקצוע מעולה, יאיר הוא רופא קשוב ואמפתי למטופלים ומטפל בהם בעדינות ורגישות.

נשוי ואב לבן, גר ברעננה.

ד"ר מרים רבין

ד"ר מרים רבין היא בוגרת בהצטיינות של הפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית בירושלים.
מלבד היותה רופאת שיניים בחסד, מרים מטפלת גם בשיפור מראה הפנים והחיוך בעזרת הזרקות בוטוקס ומילוי קמטים.
נשואה ואם לבן.

יעל טל

יעל טל

יעל טל מזכירת המרפאה היא סייעת בהכשרתה, עם נסיון של מעל 30 שנה. במרפאה היא אחראית על הקשר עם המטופלים ועל הניהול השוטף. יעל אחראית, מקצועית ומסורה לעבודתה, מאירת פנים ובעלת אוזן קשבת לכל מטופל ומטופלת. יעל אם לשתי בנות מקסימות – הדס ונטע.

אורטל לב בן אבי

עם חן אישי, כריזמה, מקצועיות ללא פשרות ואהבה
למקצוע, אורטל היא בין השינניות הנדירות,
שמתרפאים הולכים אחריהן בכל אשר יפנו באמון מלא, באהבה גדולה ו..בשיניים נקיות וצחורות!

אשרת ויתרי

אשרת ויתרי

אשרת היא בוגרת קורס לסייעות רפואת שיניים של צה"ל, ושרתה בתפקיד זה בשרותה הצבאי. היא בוגרת בית הספר לרפואת שיניים במגמת שינניות. למרפאתנו הצטרפה בשנת 1994 והיא מלווה את כל המתרפאים בהדרכה לבריאות השן, בפגישות ביקורת להסרת אבנית ורפואה מונעת מאז ועד היום. אשרת אהודה על כל מתרפאינו בשל חינה, עדינותה ונעם הליכותיה. אושרת גרה בכפר סבא, נשואה + 4, בשעות הפנאי אוהבת לנגן באקורדיון ואפילו לכתוב שירים!