ההטבות במרפאת שיניים דר' פורת

המרפאה שלנו היא מרפאת שיניים פרטית השואפת למצויינות בשירות, ביחס ובמקצועיות. אנו מתייחסים למתרפאים שלנו לא כאורחים חד פעמיים אלא מלווים אותם לאורך שנים רבות בייעוץ, רפואה מונעת וטיפולים במידת הצורך.

המתרפאים שלנו זוכים לכן בהטבות רבות. בינהן:

  • ייעוץ ראשוני ללא תשלום 

אם מעולם לא היית במרפאה שלנו, אתה מוזמן לפגישת היכרות ראשונית ללא תשלום בה תוכל להכיר את הצוות, לספר לנו מה מציק לך, ולשמוע מאיתנו מה אפשרויות הטיפול המתאימות לך. נשמח אם תביא צילומי שיניים עדכניים באם יש ברשותך. באם אין – נעשה צילומים נדרשים או שנפנה אותך למכון לצילומי שיניים  (הצילומים בתשלום).

  • טיפול מונע

כמטופל במרפאה תקבל זימונים תקופתיים לטיפול להסרת אבנית והדרכה בצחצוח על ידי שיננית מוסמכת מידי חצי שנה. בסוף כל טיפול תקבל מברשת שיניים חדשה חינם.

  •  הנחות בתשלומים

אתה מוזמן לבדוק באתר המרפאה באינטרנט – מיד פעם יופיעו בו הטבות ופרטים על מבצעים בטיפולים שונים. בכלל, האתר שלנו מלא בפרטים ומידע רב על כל טיפולי השיניים המעניינים אותך, בין השאר יש עמודים מיוחדים על הלבנת שיניים, ציפוי שיניים, יישור שיניים שקוף ועוד .

בנוסף יש באפשרותנו להציע לך פריסת תשלום נוחה, מימון לכמה שנים והנחות נאות על תשלום במזומן – שאל את המזכירה שלנו והיא תשמח לסייע.