כתרי חרסינה

במרפאת השיניים ד"ר ספי פורת בכפר סבא אנו משתמשים בדור החדש של רפואת שיניים אסתטית – כתרי חרסינה ללא מתכת. שיניים יפות ובריאות מהוות חלק חשוב מההופעה ומהרושם אותו אנו יוצרים.

לא כולם נחנו בחיוך מושלם, ולרפואת השיניים של היום יש פתרונות טובים מאי פעם להענקת חיוך כזה לכל אחד ואחת הרוצים בכך, כמו ציפוי לשיניים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים ושלל טיפולים שונים. אצלנו במרפאת השיניים ד"ר פורת אנו שמים את הדגש על אסתטיקה מעולה. לצורך כך אנו עובדים עם הטכנולוגיות המתקדמות והאסתטיות ביותר לשיפור מראה החיוך ולהשגת שיניים לבנות ובעלות מראה טבעי.

מהו כתר חרסינה?

כתר הוא למעשה כיפה העוטפת שן שנהרסה ונותנת לה חוזק ויופי. בעבר בנו שיניים בעזרת כתרי חרסינה מאוחה למתכת. המתכת העניקה לכתר את החוזק הנדרש והחרסינה העניקה לו את האסתטיקה והיופי. בשיניים אחוריות נעזרים בשיטה זו גם כיום, אך בשיניים קדמיות המתכת פוגמת במראה הטבעי מכיוון שהיא אטומה לאור.

הטכנולוגיות החדשות נעזרות בחומרים לבנים עם שקיפות, חזקים כמו מתכת אך מאפשרים בניית כתרים אסתטים המאפשרים מעבר אור דרכם בדומה לשן טבעית.

במרפאת שיניים ד"ר פורת כפר סבא משתמשים כיום במספר טכנולוגיות הבונות כתרים על בסיס חומרים כמו זירקוניה, אלומיניום אקסיד וחרסינה, בנוסף לכך, מתחילות לחדור לרפאות השיניים טכנולוגיות של סריקה וחריטה ממוחשבת של כתרים.

PROCERA, CEREC ו- LAVA הן טכנולוגיות לבניית כתרי חרסינה בטכניקת מחשב. בשיטה זו, נשלחת צורת השן המדוייקת לכתר לסריקת מחשב. הסריקה מועברת למערכת ממחושבת , בעזרתה מייצרים כתר הבנוי מחרסינה טהורה ללא צורך בחיזוק מתכת האופייני לרוב כתרי החרסינה הסטנדרטיים.

הגיע הזמן לחייך בלי להתבייש! נשמח לראותכם במרפאה לפגישת התייעצות לשיפור מראה החיוך.