גשר שקוף – פתרון קסם לשיניים מסובבות ושיניים עקומות

אתם מכירים מישהו כבר שנים, בחור נחמד, אבל חלק מהשיניים שלו תמיד היו קצת עקומות, חלק מהשיניים מסובבות- משהו תמיד צרם במראה שלו.

בזמן האחרון שמתם לב שמשהו מוזר קורה לבחור – השיניים פתאום ישרות, סימטריות, לא בולטות, לא עקומות… ולא ראיתם כל גשר על השיניים! בקיצור – כבמטה קסמים השיניים התיישרו להן!

כך גם מישהי שתמיד הסתובבה עם רווח זועק לשמיים בין שיניה הקדמיות. פתאום הרווח נעלם! ללא ברזלים וללא גשר… האמנם קסמים מתרחשים להם ברפואת השיניים המודרנית?

ובכן, לא קסמים ולא אחיזת עיניים. מדובר בשיטת יישור שיניים למבוגרים, בלתי נראית, הנקראת אינויזליין – Invisalign – גשר שקוף

בשיטה זו לא מודבק דבר על השיניים, לא מלפנים ולא מאחור. מדובר בפלטות או קשתיות שקופות, המורכבות על השיניים כמו כפפה ליד. בכל שבועיים מוחלפת קשתית עם צורה מעט שונה מקודמתה, וכך זזות השיניים למקומן הרצוי בלי שמישהו רואה זאת.

שיטת אינויזליין מבוססת על טכנולוגיית הייטק ממוחשבת. כל הטיפול וייצור הגשר השקוף ליישור השיניים מבוצע ומונחה על ידי מחשב המבצע את תוכנית הטיפול שבנה רופא השיניים המטפל.

מאז החלה השיטה לעבוד – כבר מעל עשר שנים, היא השתכללה והתפתחה. הפולימרים המרכיבים את הקשתית הפכו עמידים ואפקטיביים יותר, כך גם תוכנת המחשב העומדת מאחורי מערך הטיפול ואפילו פותחו תוספות ממוחשבות בצבע שן על השיניים ומסייעות בתנועות מורכבות.

בוידיאו קצר זה ניתן לראות הדמיה ממוחשבת של יישור

בתמונה זו ניתן לראות את ההבדל בין 'גשר הברזלים' המסורתי מצד ימין, לבין קשתיות אינויזליין – 'הגשר השקוף' ליישור שיניים. השיפור האסתטי בוא בין יום ללילה!

גשר שקוף

פורסם בקטגוריה יישור שיניים: מאמרים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.