הלבנת שיניים – היום שאחרי

הנחיות התנהלות לאחר הלבנת שיניים במרפאה

שיניים שעברו תהליך הלבנת שיניים רגישות בשעות הראשונות – יתכן ותחוו רגישות קלה לשינויי טמפרטורה – קור וחום, או למאכלים חמוצים כמיצי הדרים.

כמו כן השיניים סופחות בקלות הכתמות ממאכלים עתירי פיגמנטים.

ההמלצות לכן הן להימנע ב 24 שעות הראשונות ממאכלים קרים מאוד או חמים מאוד, ולהימנע מכל משקה העלול להכתים חולצה לבנה – יינות אדומים, קוקה קולה למיניה, קפה ותה.

במידה ונוצרה צריבה עקב דליפת חומר הלבנה אל הרקמות הרכות כשפתיים או חניכיים (נדיר) – אל דאגה, היא תיעלם מאליה תוך כמה שעות. צוות מרפאת השיניים יצייד אותך במשחה המכילה ויטמין E לריפוי והרגעה מהירים.

הנחיות התנהלות לאחר הלבנת שיניים בבית

תהליך הלבנת שיניים ביתית ארוך וממושך מהלבנת שיניים מהירה במרפאה, ובדרך כלל נמשך מספר ימים.

מכיוון שריכוז החומרים נמוך יותר , נדיר לקבל רגישות עקב ההלבנה, וגם אם מתעוררים בבוקר עם רגישות קלה, היא חולפת בדרך כלל מאליה. במידה והרגישות גבוהה, ההמלצה היא לבצע את תהליך ההלבנה לסירוגין – לילה כן ולילה לא.

ההמלצות לכן במידה ויש רגישות להימנע בכל ימי ההלבנה ממאכלים קרים מאוד או חמים מאוד, ובכל מקרה להימנע כל ימי ההלבנה מכל משקה העלול ל 'הכתים חולצה לבנה' – יינות אדומים, קוקה קולה למיניה, קפה ותה.

עישון – כמובן שעישון מעבר להיותו מזיק באופן כללי, הוא מכתים שיניים ידוע ויש להשתדל להימנע ממנו בכל ימי הטיפול עד כמה שאפשר.

פורסם בקטגוריה הלבנת שיניים: מאמרים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

אהבתם? שתפו!